ALIŞVERİŞ ALIŞKANLIKLARINIZI DEĞİŞTİRECEK DİNAMİK BİR MAĞAZA

22_UM_TNS_HR-min

Çevrimiçi alışverişin hayatımıza sağladığı kolaylığa rağmen alışveriş yapmayı zevkli bir deneyim haline getiren güzel tasarlanmış taş ve tuğladan yapılma mekanlar da hala mevcut. Buradan hareketle “The New Stand” günlük alışveriş alışkanlıklarımızı değiştirecek bir alışveriş konseptiyle karşımıza çıkıyor.

UM Project,  yeni dalga gazete bayisi olarak tanımlayabileceğimiz The New Stand için alışverişi kolay ve keyifli hale getiren modüler ve esnek, perakende satış alanları tasarlamış. The New Stand fiziksel olarak var olan bir mağaza zinciri olmasının yanı sıra, tasarım, müzik, kültür, teknoloji gibi konulardaki günlük paylaşımlarıyla sizi dinamik tutmayı hedefleyen bir telefon uygulaması.

Dijital ve analog dünyayı bir araya getiren mağazalar ise uygulamayla birlikte kullanıldığında eğlence ve pratiklik sağlıyor; uygulamaya sahip müşteriler mağazada kullanabilecekleri bazı fırsatlara da sahip oluyor. Mağazanın eşsiz ürün yelpazesi, günlük ögeler ile normalde gazete bayilerinde görmeye alışık olmadığımız teknolojileri bir araya getiriyor.

UM project ve The New Stand, rafların ve stantların sürekli hareket edebildiği esnek ve dinamik alışveriş mekanları üretebilmek için bir araya gelmiş. Bu mağazalar yepyeni bir perakende deneyiminin sağa sola saçılmış kapsülleri gibi. Açık kaynak yazılımlara benzer bir şekilde bu mağazalar uyarıcı ortamlar yaratabilmek için sürekli hareket ettirilebilen yeniden düzenlenebilinir parçalara sahip. Şu anda bu bayilerden New York’ta birkaç yerde bulunuyor ve dahasının da gelmesi planlanıyor.

Paylaşım
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!


    Henüz yorum yok

    Yorum yap

    Paylaşım