ÇİZİMİNİZİ TAKLİT EDEBİLEN ROBOT KOL “LINE-US” İLE TANIŞIN

line-us robot kol (1)

Durrell Bishop ve Robert Poll tarafından tasarlanan “Line-us” isimli küçük robot kol, kalem ile yaptığınız hareketleri kopyalayıp, ekrana çizdiğiniz her şeyi kendi tarzında yeniden yaratabiliyor.

“Line-us” küçük bir robot kol ve ekran üzerine çizdiğiniz her şeyi bir kağıt üzerine kopyalayabiliyor. Kendi çizim tarzına ve karakterine sahip. Bir plotır ya da yazıcı değil, bir çizer. Şu anda pilot proje aşamasında olan tasarım, Kickstarter üzerinden yürüttüğü kampanya ile ilk olarak 1000 adet makineyi üretmeyi ve destekçilerine dağıtmayı amaçlıyor. Aynı isimli bir uygulama ile birlikte çalışan Line-us kullanıcıları çizim yapmaya ve keşfetmeye teşvik ediyor.

Line-us uygulaması kullanıcıların çizimlerini kaydetmesine, mesaj olarak arkadaşlarına ve ailelerine göndermesine ya da diğer kullanıcıların da takip edebilecekleri ortak bir galeride yayınlamalarına imkan tanıyor. Uygulama arayüzü herkesin Line-us ile oynamasını sağlayabilmek için birkaç basit araçtan oluşuyor. Doğrudan kameradan ya da galerinizdeki fotoğraflarınızdan kopya çekebiliyor; silgi, yansıtma ya da büyütme gibi ihtiyaç duyabileceğiniz araçları kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.

Kickstarter‘da devam etmekte olan kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

robotrobotrobotrobot

Paylaşım
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!


    Henüz yorum yok

    Yorum yap

    Paylaşım