COLUMBIA, ETİKETLERİNİ HAYATTA KALMA KİTLERİNE DÖNÜŞTÜRÜYOR

Survival-Labels_kotsifir_0

Columbia, Ogilvy & Mather Istanbul ile birlikte,üzerinde yıkama talimatları görmeye alışık olduğumuz giysi etiketlerini bambaşka bir şekilde yorumladı. Doğa sporu sevenlerin tercih ettiği marka, Survival Labels adındaki projeyle, ürünlerin kullanım alanına da uygun konseptte etiketler tasarladı.

Survival Labels, kavanoz açacağı, filtre, olta, usturlab, tornavida, güneş saati, bıçak, iğne gibi doğada acil durumlarda size yardımcı olacak araçlardan oluşuyor. Lazer kesim tekniğiyle doğada ihtiyaç duyacağınız araçlara dönüştürülen metal plakalar her bir üründe etiket olarak yer alıyorlar.

Her bir etiketin üzerinde yer alan QR kodlar sizi, akıllı telefonlar aracılığıyla kullanım talimatlarının olduğu videolara yönlendiriyor.

Görseller © Ogilvy & Mather IstanbulSurvival-Labels_kotsifir_1 Survival-Labels_kotsifir_2 Survival-Labels_kotsifir_3 Survival-Labels_kotsifir_4 Survival-Labels_kotsifir_6 Survival-Labels_kotsifir_5 Survival-Labels_kotsifir_7 Survival-Labels_kotsifir_8 Survival-Labels_kotsifir_9 Survival-Labels_kotsifir_10 Survival-Labels_kotsifir_11 Survival-Labels_kotsifir_12 Survival-Labels_kotsifir_13 Survival-Labels_kotsifir_14Henüz yorum yok

Yorum yap

Paylaşım