HERZOG & DE MEURON’UN ELBPHILHARMONIE BİNASI LEGO SERİSİNDE!

Elbphilharmonie-LEGO (1)

2017 yılının en çok konuşulan yapılarından Herzog & de Meuron imzalı Elbphilharmonie LEGO serisinde yerini aldı.

Brick Monkey tarafından yaratılan Elbphilharmonie LEGO replikası 20.000’den fazla LEGO parçasından oluşuyor. Yapının birçok ayrıntısını barındıran Elbphilharmonie LEGO replikasının en dikkat çeken kısımlarından biri mükemmel ölçeklenmiş konser salonu. Bunun dışında yükseltilmiş seyir terası, dalgalı cam cepheler ve çatı terası, LEGO replikayı yaparken kendinizi yapının ölçekli bir maketini yapıyorsunuz hissini verecek şekilde tasarlanmış.

Brick Monkey tarafından yapılan LEGO replikanın en heyecan veren özelliği ise modelin tamamlandıktan sonra açılabiliyor oluşu. Bir kesit maket gibi çalışabilen replika yapının tüm detaylarını görebilmenizi sağlıyor.

Brick Monkey’e göre yapının LEGO replikasının tamamlanması, başlangıçtan son parçanın takılmasına kadar, yaklaşık olarak, 110 saat sürüyor. 25 kg. ağırlığındaki model 1.2 metre uzunluğunda ve 1 metre yüksekliğinde. Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO Elbphilharmonie LEGO

Paylaşım
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!


    Henüz yorum yok

    Yorum yap

    Paylaşım