MOLESKINE’İN AKILLI DEFTERİ ANALOG VE DİJİTAL DÜNYALARI BİRLEŞTİRİYOR

moleskine2_kotsifir

Moleskine çizim yapmanıza ya da notlar almanıza ve yaptığınız çalışmayı eş zamanlı dijitale aktarmanıza olarak olanak sağlayan yeni bir akıllı yazı seti tasarladı.

The Smart Writing SetPaper Tablet adında bir defter, Pen+ adında bir akıllı kalem ve bir mobil aplikasyon olan Moleskine Notes App‘ten oluşuyor.

Siyah alüminyum bir gövdeye sahip Pen+, gizli bir kamera sayesinde çizimlerinizi anı anına kaydedip aktarıyor. Sette yer alan defter Ncode teknolojisini kullanan ve çıplak gözle görülemeyen bir gridi içeriyor. Mobil aplikasyon size, çalışmalarınızı editleme, paylaşma ve arama imkanı veriyor.

The Smart Writing Set includes a notebook they call the Paper Tablet, the Pen+, and the Moleskine Notes App.

The Pen+ is a slim aluminum pen, but it has a hidden camera in it, that digitizes everything you draw or write.

The Moleskine Notes App, is basically where everything is stored, which can then be edited, shared, exported or searched.

Here’s the technical explanation from Moleskine. “The paper is made with Ncode technology patented by NeoLAB Convergence, a grid invisible to the naked eye is hidden in the paper and enables the pen, powered by Neo smartpen, to recognize where it is on the page and within the notebook.”moleskine_gif_kotsifirmoleskine_kotsifir moleskine2_kotsifir moleskine3_kotsifir moleskine4_kotsifir moleskine5_kotsifir moleskine6_kotsifir moleskine7_kotsifir moleskine8_kotsifir moleskine9_kotsifir moleskine10_kotsifirHenüz yorum yok

Yorum yap

Paylaşım