NELSON GARRIDO BAŞ DÖNDÜREN PAIVA YOLU’NU FOTOĞRAFLADI

nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-01

Paiva, olağanüstü doğası ve çetin arazisiyle Portekiz‘in en güzel kıyılarından birine sahip nehri. 8 kilometre boyunca nehrin etrafında uzanan Paiva Yürüyüş Yolu, nehir çevresindeki zorlu arazi koşullarının aşılmasını amaçlıyor.

Paiva Yürüyüş Yolu, belediyenin Trimetrica mühendislik firmasıyla ortaklaşa yaptığı projeyle hayata geçmiş. 8 kilometrelik bu yol, nehri çevreleyen dramatik peyzajın içinden geçiyor. Arazide bulunan şelaleden geçen bu patika, yürüyüşçülerin alanda bulunan kuvarz madenlerini ziyaret etmelerine, nehir üzerinde yürürken fauna ve folaraya hakim olmalarına olanak sağlıyor.

Fotoğrafçı Nelson Garrido bu muhteşem rotayı kendi deneyimleriyle birleştiren bir fotoğraf serisi hazırladı. Sanatçı yürüyüş yolunun çevrelediği doğayı ve yolun peyzajla olan ilişkisini fotoğraflarında yansıtıyor.

nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-02 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-03 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-04 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-05 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-06 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-07 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-08 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-09 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-10 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-11 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-12 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-13 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-14 nelson-garrido-paiva-yürüyüşyolu-kotsıfır-15instagrambanner-1024x99Henüz yorum yok

Yorum yap

Paylaşım