RUNNER CAMP: KENTSEL ATLETİZM

runner camp (3)

Koşu sporuna yönelik özelleşmiş ürün skalasıyla ilgi çeken Runner Camp, bir spor dükkanıyla spor salonunu birleştiren yeni mağazasını Şangay, Çin’de açtı. ‘Kentsel atletizm’ alanı olarak tasarlanmış mağaza, Prism Design ve Office Coastline’ın ortak çalışması.

Tasarım, dükkanın merkezine yerleştirilmiş turuncu büyük bir merdiven etrafında şekilleniyor. Merdiven, zemin katta bulunan ayakkabı mağazasını ve danışmanlık bölümünü, üst katta yer alan interaktif koşu alanıyla birleştiriyor. Zemin kat ve üst kat arasındaki kot farkının büyüklüğünü açıklığa çıkaran görkemli merdiven, ses emici ve ısı yalıtımı özelliğine sahip endüstriyel malzemelerden geliştirilmiş. Malzemenin mekandaki sürekliliğini koruyan tasarım yaklaşımı, üst katta yer alan spor salonuna ait gürültünün emilimini sağlıyor. İnteraktif spor alanı, duş odası ve kilitli dolapların da dahil olduğu uzmanlaşmış bir spor salonu niteliğinde kullanılabiliyor.

runner camp

Müşterileri “kentsel atletizm” merkezinde tüm gününü geçirmeye davet eden mağaza tasarımcıları, günlük hayat kargaşasında koşucuları daha sağlıklı ve şık çözümler sunan günlük spor hayatına davet ediyor.

runner camprunner camp


Paylaşım
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!


    Henüz yorum yok

    Yorum yap

    Paylaşım