SEBASTIAN ERRAS FRANSA’NIN MOZAİKLERİNİ BELGELİYOR

fasf

Fotoğraf sanatçısı Sebastian Erras, Fransa’nın çeşitli yerlerinde izini sürdüğü mozaik desenlerini instagram hesabında topluyor.

Sebastian Erras‘ın Parisian Floors (aka @parisianfloors) adını verdiği instagram projesi, Fransa’da yer alan mozaik döşemeleri belgeliyor. Erras, mozaiklerde var olan geometrik desenlerin oluşturduğu estetiği gözler önüne seriyor.

Kentte gezenlerin biraz da “aşağı bakmasını” isteyen Erras, Paris’in sadece Eyfel Kulesi’nden ibaret olmadığını söylüyor. Geçen yıl Marakeş‘e gittikten sonra projeye başlayan Erras, Fransa’ya dönünce bu mimari detayın Fransa’daki yerel uygulamalarının izini sürmeye başlamış.

parisianfloors1-kotsıfır parisianfloors2-kotsıfır parisianfloors3-kotsıfır parisianfloors4-kotsıfır parisianfloors5-kotsıfır parisianfloors6-kotsıfır parisianfloors7-kotsıfır parisianfloors8-kotsıfır parisianfloors9-kotsıfır parisianfloors10-kotsıfır parisianfloors11-kotsıfır parisianfloors14-kotsıfır parisianfloors16-kotsıfırparisianfloors28-kotsıfır parisianfloors29-kotsıfırinstagrambanner-1024x99Henüz yorum yok

Yorum yap

Paylaşım