AÇIK ALAN ANİMASYON GÖSTERİMİ “MİNİWORKSHOP”LA KOT SIFIR MEKAN’DA!

etkinlik_kotsifir

“Açık Alan” ekibi, senenin son haftasını seminer, atölyeler, film gösterimleri ve kapanış partisi ile ‘Açık Alan Animasyon Terapisi’ (AAAT) ilan ediyor.

AAAT, 16-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek sezon kapanış serisine 17 Mayıs Salı günü Kot Sıfır Mekan’da devam ediyor!

Mısırların müesseseden olduğu animasyon gösterimi öncesinde bir de “MiniWorkshop” düzenlenecek.

MiniWorkshop kapsamında; BilgiMimarlık Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencisi Mina Yancı ve İTÜ Mimarlık öğrencisi Merve Aynur, “Ambalaj Tasarımı Ulusal Öğrenci Yarışması 2014”te mansiyon alan ve WorldStar Student yarışmasında “Certficate of Merit” sertifikasıyla İtalya’daki ödül törenine gitmeye hak kazanan“PushEat” projelerini, katılımcılarla birlikte üretecekler!

Mina ve Merve, Pringles yerken kollarını kutunun derinliklerinde kaybetmekten yoruldukları için ortaya deforme olabilen bir ambalaj fikri çıkartmışlar. Tekrar tekrar kullanılabilen “PushEat” hem eğlenceli hem de çevreci. Alışılmışın aksine içerisindeki ürün miktarı değiştikçe hacmi değişebilen PushEat; saçılma, dökülme gibi sorunları da çözümlüyor.

Herkesin kendi PushEat’ini yapacağı MiniWorkshop, Mina Yancı ve Merve Aynur’un ürünün tasarım sürecini anlatmalarıyla başlayacak.

Açık Alan‘ın bu keyifli sezon sonu etkinliği için herkesi Kot Sıfır Mekan‘a davet ediyoruz!

Program:

17 Mayıs 2016 – Salı

19:00 – 19:30
MiniWorkshop: “PushEat nedir nasıl yapılır?” (Mina Yancı – Merve Aynur)

20:00 – 22:00
Açık Alan kısa animasyon filmler seçkisi

* Film gösterimine ve MiniWorkshop’a katılım ücretsizdir.

Etkinliğin facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

kot0 film

instagramBannerHenüz yorum yok

Yorum yap

Paylaşım