ATÖLYE MUĞLA BİR’DEN 13 İLÇE 13 DESEN TASARIM ÇAĞRISI

sartname_rev

Atölye Muğla Bir, 13 İlçe 13 Desen Tasarım Çağrısı’yla, tasarımcıları, Muğla’nın ilçelerinin değerlerini yansıtan illüstrasyon ve desen üretmek üzere davet ediyor.

Çağrı metni:

Birlikte kalkınmak için birlikte üretim yaklaşımını benimseyen Atölye Muğla Bir’de, tarımsal çeşitliliği ve katma değeri destekleyen program ve projeleri, üreten ve tüketenler ile birlikte geliştiriyoruz.

Muğla’daki 13 ilçenin tamamı için geliştirdiğimiz 13 proje ile kırsalda yenilik ve yaratıcılığı destekliyoruz.
Bu projelerden biri olan Tasarla Tak ise “Geçmişin izleri, geleceğin çizgilerini buluşturan yaratıcı ürünleri nasıl tasarlayabiliriz?” sorusundan yola çıkarak, katma değeri olan ürünlerin tasarlanmasını amaçlıyor.
Bu kapsamda, Atölye Muğla Bir olarak 13 İlçe 13 Desen Tasarım Çağrısı’nı yapıyor ve tasarımcılardan her ilçenin değerlerini yansıtan illüstrasyon ve desen üretmelerini bekliyoruz. Üretilen desenler, Atölye Muğla Bir ziyaretçilerine, Muğlalılara, yerli ve yabancı konuklara yönelik bez çanta, defter, tablet kılıfı, kupa, şişe açacağı, takvim gibi ürünler üzerine yerleştirilerek satışa sunulacak ya da promosyon amaçlı kullanılacak olup her ilçe için seçilen 13 adet illüstrasyon ve desen tasarımı, 500‘er TL ile ödüllendirilecektir.

13 İlçe 13 Desen Tasarım Çağrısı’nın detaylarını öğrenmek, sorularınızı iletmek ve yarışmaya başvurmak için ekibe buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaşım
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!


    Henüz yorum yok

    Yorum yap

    Paylaşım